WELEDA

Detská kozmetika priateľská k pokožke

WELEDA už od roku 1921 vyrába kozmetiku najvyššej BIO kvality. Používame čisto prírodné a organické suroviny pestované v našich vlastných biodynamických záhradách. Aktívne sa podieľame na zachovaní biodiverzity zodpovedným získavaním surovín a spoluprácou na Fair Trade projektoch po celom svete.

Práve vďaka našim hodnotám a etickým princípom nám Únia pre etický BIO obchod udelila certifikát UEBT. Zanajvyššiu kvalitu čisto prírodnej kozmetiky ručí certifikát NATRUE.

Nechtíkový detský rad WELEDA

- prirodzená starostlivosť s BIO nechtíkom lekárskym priamo zo záhrad Weleda
- podporuje zdravý vývoj pokožky
- celosvetovo najobľúbenejším produkt od Weledy je Nechtíkový dojčenský krém.  Účinne chráni detskú pokožku pred vnikom zaparenín.

Upokojujúca detská rada

100% čisté ošetrujúce a opaľovacie produkty pre extrémne citlivú pokožku dieťatka. Obdobie plienkovania môže byť ešte o niečo príjemnejšie vďaka starostlivosti s ibištekom lekárskym. Krémy špeciálne vytvorené pre hypersenzitívnu a atopickú pokožku dieťatka. Do popredia dávame Upokojujúci dojčenský krém.

To najčistejšie z prírody pre zdravé mamičky

Extrémne namáhaná pokožka v tehotenstve a po pôrode potrebuje nehu a oporu. Špeciálna starostlivosť ochráni Vaše telo pred nepríjemnými zmenami. Ošetrujúce balzamy, oleje alebo čaje nájdete v našej špeciálnej sekcii v starostlivosti o mamičku.

 

BIO nechtíková rada

Pre extrémne citlivú pokožku

Pred a popôrodná starostlivosť

Táto stránka používa cookies

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...

  • Dôležité Vyžadované pre správne fungovanie stránky
  • Nastavenia Používajú sa na ukladanie Vašich nastavení
  • Analytika Používajú sa na analýzu návštevnosti
  • Personalizácia Používajú sa na personalizáciu obsahu